GELNARtex

CZE UK DE RU
Výrobce tepelně odolných
a žáruvzdorných ochranných pracovních oděvů
...přizpůsobíme se individuálním potřebám zákazníků... ...vyrábíme i v malých sériích... ...dodáváme v exportních brašnách... ...dopravíme naše zboží v čas a kamkoliv...

Zobrazit produkty

GELNARtex je ryze česká firma, která byla zpočátku založena jako další z divizí společnosti GELNAR – KRAVAŘE, ale se zvyšujícím se zájmem o její produkty a nároky na výzkum a vývoj jejich produktů se později transformovala jako samostatný celek zabývající se vývojem a výrobou osobních ochranných pracovních prostředků proti tepelným rizikům.

GELNARtex spolupracuje jak s českými tak německými společnostmi v oblasti výzkumu, vývoje a výroby a proto působí nejen v České republice, ale zejména na zahraničních trzích. Při výrobě svých produktů využívá nejkvalitnější technické textilie jako jsou Kevlar, Kevlar-uhlík, Aramid, Nomex a skelné vlákna z produkce předních světových výrobců.

Výrobky firmy GELNARtex jsou vyvíjeny především pro práci v hutích, slévárnách, při hašení rozsáhlých požárů, kde mnohdy teplota překračuje více než 500°C, nebo také i jako ochrana výrobků a technologických celků před vysokými teplotami.

Produkty firmy GELNARtex chrání zdraví pracovníka, poskytují mu komfort pohybu a významně tak přispívají k plnění úkolů v extrémních podmínkách.

GELNARtex

Adresa

Opavská 117, 747 21 Kravaře
Mobil: +420 603 549 427
E-mail: info@gelnartex.cz

ÚvodO násProduktyTechnická dokumentaceFotogalerieKontakty

copyright © 2011 www.gelnartex.cz Vytvořil: Martin Tomášek