GELNARtex

CZE UK DE RU
Výrobce tepelně odolných
a žáruvzdorných ochranných pracovních oděvů
...přizpůsobíme se individuálním potřebám zákazníků... ...vyrábíme i v malých sériích... ...dodáváme v exportních brašnách... ...dopravíme naše zboží v čas a kamkoliv...

Zobrazit produkty

PRODUKTY » ALU » ALUSHOE

Pohliníkované návleky na boty poskytují ochranu nohou a obuvi před všemi tepelnými riziky – sálavým teplem, jiskrám a rozstřikem roztaveného kovu. Optimální doplněk ke všem druhům obleků ALUGAR v systému ochranného oděvu. ALUSHOE se upínají v lýtkové části pomocí kovového nebo suchého uzávěru (tzv. "suchý zips") nebo kovovými sponami (tzv. „druky“).

Používají se v rizikovém průmyslovém prostředí, jako optimální doplněk plášťů aj.typů obleků ALUGAR. ALUSHOE nemají vliv na pohyb pracovníka a poskytují mu spolehlivou ochranu před všemi druhy tepelných rizik s důrazem na sálavé teplo a postřik taveninou. Návleky se vyrábějí v univerzální velikosti a dokážou se přizpůsobit na všechny velikosti bot.

Základní technické údaje

10

Použití:

Používají se v průmyslu, kde konstrukce a volba materiálu zabezpečují spolehlivou a účinnou ochranu před tepelnými riziky. Používají se v kombinaci s pracovním oděvem se sníženou hořlavostí a nebo v kombinaci s jinými doplňky ochrany, dle prostředí a stupně ochrany.

Střih:

Praktický a vzdušný střih . Vel.č. univerzální.

Šití:

Všechny venkovní švy jsou zhotovené ze 100% Kevlar®- ových nitíí, zaručující mimořádnou pevnost a nehořlavost.

Material:

 

vrchní část:

Aramidové vlákna, 380-450g/m² (Kevlar®) s pohlinikovanou (reflexní) úpravou, chrání před sálavým teplem a postřikem taveninou.

obvodová hrana:

Skelná vlákna potažená nehořlavým silikonovým zátěrem, odolná i proti hořícím kapalinám – např. olej, chrání před mechanickým poškozením pohlinikovaného materiálu.

podrážka:

Aramidové vlákna, 650g/m² (Kevlar®) v keprové vazbě, odolnost proti proříznutí a jinému mechanickému poškození. Odolný kontaktním teplotám do cca. 500°C.

Izolační vrstva:

Návleky mohou mít izolační vrstvu z kevlarové střiže 300 - 600g/m².

Další možnosti úprav:

vrstvené provedení izolační vrstvy, podle stupně rizika a požadovaného stupně ochrany, zákaznické úpravy střihu, volba materiálu aj. dle norem EN.

10

10

zpět na rozdělení ALU produktů

GELNARtex

Adresa

Opavská 117, 747 21 Kravaře
Mobil: +420 603 549 427
E-mail: info@gelnartex.cz